Hakkımızda

İlkecar, uzun dönem araç kiralama alanında hizmet vermek üzere 2019 yılında İstanbul’da kurulmuştur. Kendi sektöründe Türkiye´nin lider ve en köklü firmalarından olan İlke Trafik Müşavirliği´nin HTM Sigorta ile birlikte iki grup şirketinden biridir.

Türkiye´nin öncü araç kiralama firmaları arasında yer almayı hedefleyen firmamız müşterilerimizin ihtiyaçlarına özel olarak filo çözümlerini üretmektedir. Geniş araç yelpazesi ile sunmuş olduğumuz uzun dönem filo kiralama hizmetinde müşterilerimizin tüm standartlarını yükseltmekte ve kaliteli filo çözümleri sunmaktayız. Sektöre hakim, tecrübeli uzman kadromuz ile operasyonel kiralamalarda müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik çözümler üretmekteyiz. Yüksek hizmet standartlarınız ülke genelinde sağlamakta ve fark yaratan firma olma amacı ile bu yola çıkmaktayız.

Firma yetkililerimiz çok uzun yıllardan bu yana kiralama sektöründe zaman içerisinde hızla büyüyerek ve yükselerek kazanmış olduğu tecrübeler ile bugün İlke Car bünyesi altında sizlere hizmetlerini ulaştırabilmektedir.

İlke Car olarak kurumlara kalitelerini arttıracak, kesintisiz hareket etme özgürlüğü ve kolaylık sağlayacak kiralama hizmetimiz sayesinde daima müşterimizin memnuniyetini ve ihtiyaçlarını en ön planda tutmaktayız.

Seçkin araç filomuzla birbirinden farklı marka ve modelleri sizlere sunabilmekteyiz. En donanımlı modeller ile uzun dönem araç kiralama hizmetinden hemen yararlanabilirsiniz. Firmamızın sunmuş olduğu bu hizmet ile bakım maliyetinden, kasko ve araç vergi masrafları gibi ödemelerle ekstradan uğraşmadan araç sahibi olmanızı sağlıyoruz. İlke Car firması tecrübesi ve kurumsal yapısının yanı sıra markanın güvenirliliği ile kiralamak istediğiniz araçları ücretsiz teslim ediyor ve özel ödeme kolaylıkları ile bir çok ayrıcalıktan yararlanmanızı da ayrıca sağlamaktayız.

Firmanızın kurumsal uzun dönem araç kiralama taleplerine destek olabilmek adına bir telefon uzağınızdayız. İlkecar olarak filo araç kiralama, kurumsal araç kiralama ve uzun dönem kurumsal araç kiralama noktasında avantajlı fiyatlarımız ve butik hizmet anlayışımız ile yüksek müşteri memnuniyeti hedefiyle çalışıyoruz.

Müşteri memnuniyetinden ve güvenliğinden ödün vermeyen İlke Car´da tüm araçların kiralama kaskosu bulunmaktadır. İlke Car firmamızın ayrıcalıklı hizmetlerini içeren araç kiralama seçenekleri hakkında detaylı bilgi almak ve konforlu yolculuklar için her tür donanıma sahip lüks araçlarında güvenli sürüş deneyimi yaşamak için hemen web sitemizde yer alan formları doldurabilir veya bizi arayabilirsiniz !

 


Önemli Uyarı : Sitemizde yayınladığımız fotoğraf, video ve yazılar izinsiz kullanılamaz.
BİZE ULAŞIN
Instagram
Instagram
Whatsapp